Most olvasott cikk
A Prove.hu online vegán magazin főszerkesztőt keres

Prove főszerkesztő - kiemelt kép

2022. július 5. — A Prove.hu online vegán magazin főszerkesztőt keres. Kezdés akár már augusztustól.

Update: A jelentkezés lezárult, a számunkra megfelelő szakembert megtaláltuk. Köszönjük szépen a jelentkezők idejét és bizalmát!

Korábban írtuk:

Csatlakozz Magyarország egyetlen online vegán magazinjához, amely 2018 szeptembere óta aktívan beszámol az aktuális országos és globális vegán hírekről, új kutatási eredményekről, klímakrízisről, állatjogokról, táplálkozástudományról, innovatív vegán startupokról, vegán véleményekről, és még sok másról.

Te felelsz majd azért, hogy a szakértelmedet és tapasztalatodat felhasználva koordináld az online szerkesztőség munkáját, és garantáld a magas minőségű újságírás feltételeit, valamint azért is, hogy egyre több emberhez (főleg a nem-vegánokhoz) eljuttassuk a veganizmusról, a klímakrízisről és a növényi étrendről szóló objektív és hiteles írásainkat.

Főbb feladataid:

  • Az online szerkesztőség munkájának felügyelete és havi értékelése,
  • Rendszeres témaegyeztetés, kapcsolattartás az írókkal,
  • Javaslatok és tervek kidolgozása a portál technikai és tartalmi fejlődéséhez,
  • A havi oldallátogatók és elkötelezett olvasók számának növelése,
  • Szövegírási feladatok,
  • A lap képviselete szakmai eseményeken,
  • Hazai és nemzetközi partneri kapcsolatok kialakítása és fenntartása,
  • Online megjelenések, sajtóközlemények tervezése, küldése,
  • A szerkesztőség működési költségeinek optimalizálása,
  • Új csapattagok felvétele, betanítása, felügyelete, értékelése,

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Online szerkesztőségben szerzett több éves főszerkesztői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Jó íráskészség és kreativitás,
  • Precizitás és maximalizmus,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, határozott döntéshozatali képesség,
  • Webes és közösségi média trendek (tartalmi és vizuális) ismerete, adott esetben alkalmazása.

Előnyt jelent, ha:
  • Vegetáriánus/vegán vagy,
  • Vezettél már korábban nagyobb portálokat (havi 300E+ látogató),
  • Széles körű, releváns kapcsolati hálóval rendelkezel,
  • Ismered a vegán közösség igényeit, érdeklődését, trendeket,
  • Legalább alapszintű SEO tudással rendelkezel.

Amiket kínálunk:
  • Egy befogadó és lelkes vegán csapat tagja lehetsz, ahol segítjük és megbecsüljük egymás munkáját,
  • Hozzájárulsz a minőségi újságírás terjedéséhez (nincs clickbait, profitmaximalizálás, ferdítés, uszítás, propaganda és hasonlók)
  • Az általad vezetett csapat – vagy akár a te cikkeid – segítenek emberek tízezreinek jobban megismerni az állatok helyzetét a nagyipari állattartásban, a tudatosabb szemléletmódot, a klímaváltozás lehetséges megoldásait, az innovatív vegán projekteket, az egészséges növényi étkezés alapjait, a témában publikált szakirodalmat, az aktuális híreket és eseményeket, stb.
  • Finanszírozzuk a képzéseket, melyek által jobb lehetsz a szakmádban,
  • Teljesítménytől függően év végi prémiumot kínálunk,
  • Egyéb kedvezmények és ajánlatok, ha téged választunk.

Munkabér:
első évben nettó 350.000 ft/hó*, heti kb. 35-40 óra
Munkavégzés helye: online, otthonról végezhető
Megbízás ideje: határozatlan

Izgatottan várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a szerkesztoseg@prove.hu címre. Arra kérünk, hogy az email tárgya “[A te teljes neved] / főszerkesztő pozíció” legyen. Minden emailre válaszolunk.

Jelentkezési határidő:
2022. 07. 20.

Honoráljuk a segítséged:
Ha ismersz olyan szakembert, aki szerinted alkalmas a pozícióra, juttasd el neki ezt a lehetőséget, és amennyiben őt választjuk, hivatkozzon rád, és 20.000 forinttal háláljuk meg az ajánlásodat.

Hozzászólások (0)

Mi a véleményed?

Az e-mail címed természetesen nem kerül ki a nyilvánosság elé.